Побутує стереотип, що демонтаж - це проста робота. Але насправді демонтажні роботи - це не просто руйнування будівельних конструкцій, а професійна і грамотна підготовка будівлі до подальшого відновлення або ремонту. Це одна з найбільш трудоємких та складних будівельних робіт. У великих містах попит на такі послуги активно росте. Старі аварійні споруди та будинки заміняють на новые, красиві будівлі з сучасною архітектурою. У наш час демонтажні роботи - це насправді складний процес, оскільки у ньому одночасно використовуються найновіше обладнання та найпередовіші методики. А частіш за все це дуже тонка, і навіть ювелірна робота. Даний вид робіт може бути частковим або повним. Вартість робіт залежить від багатьох факторів, таких як складність, об'єм, терміни, умови роботи та використовувані матеріали.

Демонтаж будівель (знос)

Будь-які будівельні роботи передбачають часткову або повну ліквідацію попередньо збудованої споруди. Причини зносу будівлі бувають різні, але в основному вони зводяться до трьох складових: бажання клієнта провести реконструкцію споруди, аварійний стан, плани забудови нової будівлі на місці старої. Наша компанія проводить демонтаж будівель швидко і акуратно, не зачіпаючи сусідні будівлі та комунікації. Ми використовуємо сучасні технології та обладнання, а також підходимо до кожного об'єкта індивідуально. За рахунок застосування передових технологій знос споруд не займає багато часу.

Демонтаж (розбір) фундамента

У більшості випадків будівництво нових житлових будинків, тоговельних центрів, готелів та інших об'єктів відбувається на місці старих аварійних будінків та споруд, що підлягають зносу або реконструкції. Тому знос будівель, а також демонтаж фундаментів, стає складовою частиною будівельних робіт, що виконуються насьогодні спеціалізованими компаніями. Розбір фундаментів, особливо старих - це досить складна справа, котра потребує відповідного підходу: застосування спеціалізованої техніки і робочого інструменту. Для успішного виконання такої роботи необхідно повністю видалити всі частини фундаменту з грунту, тому розбір фундаменту обов'язково потребує складання окремого проекту. Звертаючись до спеціалістів, ви економите час і гроші, в обмін на бездоганний результат та гарантію якості.

Демонтаж стін та перегородок

Частіше всього демонтаж стін та перегородок виконують при переплануванні або зміні інтер'єру. Важливо зазначити, що знос несучих стін не роболять, оскільки несуча стіна являє собою свого роду частину каркасу будинку. Якщо трапиться яке-небудь порушення в подібному каркасі, то це може призвести до аварійних ситуаці, або навіть до руйнування будинку. Тому перш ніж здійснювати перепланування, попередньо необхідно скласти проект. Найбільш успішне та швидке проведення робіт зі стінами досягається шляхом використання алмазної різки. При використанні сучасних технологій отвори при демонтаж стін та перегородок відразу ж виходять точними та чистими.