Процес будівництва поєднує цілий комплекс складних і специфічних робіт. Для того, щоб їх перебіг не порушували простої, перебої та інші труднощі, існує генпідряд. Деякі компанії недооцінюють роль, яку він виконує на будівельних майданчиках та при зведенні об'єктів. Намагаючись справитися своїми силами, вони витрачають значні кошти на послуги профільних спеціалістів, залучають сторонніх працівників та постійно хвилюються про те, як би не допустити помилок в управлінні. Щоб бути впевненим у своєчасному виконанні робіт, краще знайти партнера, який візьме на себе управління всіма процесами і буде відповідати за взаємодію підрозділів. Результатом, до якого обов'язково приведе професійно виконаний генпідряд, стане безперебійна робота і суттєва економія коштів.

По суті, генпідряд - це свого роду партнерські стосунки двох сторін, одна з яких виступає замовником будівництва. Саме він контролює всі етапи будівництва, окремі види робіт та хід їх виконання, несе відповідальність за результати та якість. Замовнику не доводиться вникати у специфіку всього переліку необхідних маніпуляцій на будові. І сантехнічні, і електромонтажні, і кам'яні, і інші будівельні роботи будуть під наглядом спеціалістів. Звичайно, якщо ретельно вибрати організацію, яка візьме на себе цю функцію.

Генпідряд може передбачати різні варіанти робіт:

1: Технічне консультування при проектуванні та будівництві технологічної лінії.

За такою схемою передбачається надання послуг по рішенню окремих завдань або етапів управління, проектування та будівництва в межах комплексних проектів, у тому числі розробку технічних завдань, технологічних проектів, складання кошторисів, проведення експертиз, прийомку окремих видів робіт та обладнання тощо.

2: Управління проектом по технологічній лінії.

Замовник доручає компанії “Аспект” як розробку організаційної структури управління проектом, так і її реалізацію. При цьому монтаж і запуск технологічного обладнання проводяться силами компанії “Аспект”. Роботи, пов'язані з пошуком субпідрядників, а також подальший контроль за об'ємами та якістю робіт підрядників покладаються на компанію “Аспект”.

3: Генеральний підряд.

Передбачає взяття на себе усіх ризиків генерального проектувальника та підрядника у терміни і за вартість виконання робіт "під ключ". Привабливість таких схем для Замовника пов'язана у першу чергу з наявністю прямого контакту тільки з компанією “Аспект”, яка вирішує всі багаточисельні питання, які неминуче виникають по ходу проектних, будівельних, монтажних та пуско-наладочних робіт. Генпідряд дає можливість суттєво зекономити кошти, уникнувши при цьому необхідності створення у штаті додаткового структурного підрозділу (відділ будівництва) і не залучаючи по різних розділах проекту "дорогих" сторонніх спеціалістів.