Для багатьох регіонів гідроізоляція підземних гаражів, підвалів, взагалі підземних споруд та інших заглиблених приміщень дуже актуальна, оскільки постійно бувають різкі перепади температур, що часто призводить до високого рівня грунтових вод. Гідроізоляція не завжди виконується як слід, за всіма правилами. Проте завдяки теперішньому величезному ринку, який пропонує велику кількість як імпортних, так і вітчизняних гідроізоляційних матеріалів, можна усунути всі недоліки, які були допущені. Іноді "мокрі" підземні гаражі неможливо взагалі використовувати так, як бажає власник, оскільки вологість у них веде до повного руйнування цілісності всієї конструкції, що дуже часто призводить до появи грибкових уражень стін. І буває, що не дивлячись на всі докладені зусилля, не вдається добитися потрібного результату.

Намагаючись захистити підлогу, стіни і взагалі конструкцію свого приміщення різними латексними гідроізоляційними сумішами як зовні, так і зсередини, можна добитися бажаного результату, але затративши на це немалі кошти і ресурси. Дехто вважає, що стіни та підлоги балконів, підземних гаражів, лазень, необхідно ізолювати наступним чином. Якщо рівень грунтових вод нижчий ніж підлога підвалу, то зовнішні стіни, які межують з грунтом, необхідно покрити декількома шарами гарячого бітуму. На підлогу також необхідно зробити кладку з жирної глини шаром приблизно 25-30 см. І тільки через декілька тижнів підлогу покривають мастикою і кладуть два шари руберойду. Зверху потрібно покласти шар бетону, який покривають цементним розчином. Але, погодьтеся, що це досить довгий та незручний спосіб гідроізоляції. Оптимальним вибором буде покластий цей непростий процес на плечі професіоналів.

Адже рішення задач гідроізоляції проблемного помещения традиційними методами не завжди можливе. Для того є спеціальні, дуже ефективні технології, якими володіє наша компанія. Зокрема, багато спеціалістів знають і багато хто використовував у своїй роботі латексні покриття. Також, застосування гідроізоляції залізобетонних стійок, фундаментів, конструкцій покриттів басейнів, підлог та інших споруд, безумовно, виправдовує себе. Дуже часто з часом починається руйнування конструкцій, з'являються тріщини, дефонмаційні надломи тощо, тому просто необхідний надійний, якісний, високоефективний бар'єр, який не втрачав би своїх властивостейприхімічному впливі зовнішнього середовища, і який дозволяв би витримувати напори води до декількох атмосфер.

Взагалі, про гідроізоляцію варто подбати наперед, щоб і фундамент і підвальні приміщення були надійно гідроізольовані. Також, варто нагадати, що гідроізоляційний захист потрібен, перш за все, для того, щоб грунтова волога не прикала у стіни вашого приміщення, як через дах, так і через підвальні, підземні споруди. До того ж гідроізоляція суттєво продовжить терміни служби вашого приміщення.

Абсолютно в будь-якому приміщенні необхідно влаштовувати якісну гідроізоляцію, як підлоги, даху, так і стін. Якісна гідроізоляція - одна з запорук довговічності.