Чиста і доглянути прилегла територія - обов'язкова умова для компанії, яка підтримує свій імідж на висоті. Задачі по прибиранню території можуть бути різними: прибирання території підприємства, прибирання придомової території, прибирання територій торгово-офісних центрів, прибирання пляжів, зимове прибирання територій з розчисткою та вивезення снігу, догляд за газонами, вивезення сміття.

Зазвичай, кожен з перерахованих видів прибирання потребує певної кількості персоналу, або ж використання спеціальної прибиральної техніки. Виконувати такі види прибирання систематично може виявитися незручним та фінансово невигідним за рахунок власних ресурсів підприємства. В таких випадках є сенс підписати договір на прибирання території з компанією, яка надає клінінгові послуги. З клінінговими компаніями можна заключити договір про разове прибирання території, або про планове підтримання чистоти за наперед узгодженим графіком робіт. Роботи з прибирання території проводяться зазвичай з застосування спеціальної прибиральної техніки. Проводяться вони у різних, в тому числі й несприятливих погодних умовах.

Застосування спеціальної прибиральної техніки, наприклад, підмітально-прибиральної, вауумно-прибиральної, снігозбиральної тощо, дозволяє спеціалістам оперативно боротися зі складними у прибиранн осіннім листям, снігом, ожеледдю і навіть калюжами. Прибиральні машини підбираються виходячи із завдань поточного прибирання території.

Крім прибирання, спеціалісти компанії можуть доглядати за газонами (поливання, підсів), за деревами та клумбами на території (поливання, стрижка, підрізка крони дерев).

Добре, якщо в арсеналі компанії, з якою ви заключаєте договір, є необхідна кількість сучасної прибиральної техніки, достатня для того, щоб проводити механізоване прибирання території швидко, не заважаючи робочому процесу на обслуговуваному підприємстві.

Крім того варто звернути увагу на уніформу клінерів. Погодьтеся, якщо підтримувальне прибирання території вашого підприємства буде проводитися у робочий час, зовнішній вигляд клінерів повинен відповідати вашим уявленням про «дрес-код» обслуговуючого персоналу.

Ось приблизний перелік клінінгових послуг, які надає наша компанія:

  • прибирання санітарно-захисних зон підприємств;
  • прибирання територій оптових баз, складських комплексів;
  • прибирання територій парків, спорткомплексів, територій баз відпочинку, басейнів, катків;
  • прибирання зон відпочинку, пляжів;
  • прибирання територій, що прилягають до торгово-офісних та розважальних центрів, кінотеатрів.