Місія компаніїМісія компанії – бути  лідером  на ринку України у галузі будівництва. Наша місія – забезпечити відмінні характеристики у підходах до розвитку компанії, а саме бути надійними, творчими, ініціативними. Професіоналізм нашої команди, технології й методики, що застосовуються в роботі, дозволяють нам оптимізувати бізнес-процеси, тим самим заощадивши часовий і фінансовий ресурси клієнта.

Ми створюємо атмосферу, в якій професіонали нашої компанії використовують свій багаторічний досвід, а також знання передових технологій будівництва, відповідаючи інтересам наших клієнтів. З великою відповідальністю ми працюємо над дотриманням правил техніки безпеки наших співробітників, підтриманням інноваційних ідей наших працівників, збереженням навколишнього природного середовища.

Відповідальність, індивідуальний підхід, прагнення приносити максимальну користь клієнтам, взаємоповага та підтримка – основні принципи діяльності та основа корпоративної політики нашої компанії. Ми робимо все від нас залежне, і навіть більше, щоб не тільки відповідати міжнародним стандартам послуг у сфері будівництва, але й виправдовувати високу довіру клієнтів.

Політика якості

Наше підприємство прагне до подальшого розширення спектру послуг, що надаються та доведення їх до найвищого рівня якості, для чого вивчаються і впроваджуються у виробництво найновітніші технології.

Всі співробітники ТзОВ «Фірма «Аспект» усвідомлюють, що довіра до послуг, що надаються нашим підприємством, складається з довіри до кожного і до роботи всього колективу.

Політика якості передбачає, що всі співробітники працюють з повним розумінням необхідності виконання існуючих вимог до якості своєї діяльності та намагаються професійно відповідати потребам підприємства, що динамічно розвивається.

Цілі підприємства:

  • гарантувати високу якість будівництва, конкурентоздатність, а відповідно і задоволеність замовників, та якість продукції постачальників;
  • розвивати вітчизняний ринок у галузі будівництва, розширювати при цьому географію просування продукції підприємства.

Для досягнення поставлених цілей наше підприємство ставить перед собою наступні задачі:

  • постійне підтримання та укріплення репутації надійного підрядника;
  • використання набутого досвіду роботи та освоєння нових передових технологій будівництва;
  • забезпечення пріоритету питань якості у всій діяльності підприємства, застосування керівництвом підприємства сучасних методів керування якістю;
  • цілеспрямоване професійне навчання і залучення всіх робітників у процес забезпечення та поліпшення якості всіх процесів діяльності підприємства;
  • систематичний контроль та аналіз діяльності  для забезпечення відповідності потребам та сподіванням замовників;
  • подальший розвиток системи менеджменту якості у відповідності з розвитком технології будівництва.