З 6 по 8 травня 2013 року працівники нашої фірми пройшли курси компанії ARDEX у Німеччині та отримали сертифікати по влаштуванню підлоги типу Pandomo® Tерраццо.Терраццо являє собою цементний розчин, в який додається натуральний кам'яний щебінь. Можна варіювати колір цементного розчину, а також підбирати за розміром і кольором камені. Звідси велика кількість різних колірних комбінацій. Можна сказати, кожне підлогове покриття терраццо унікально.

Підлоги терраццо укладають безшовно, в цьому їх величезна перевага перед плиткою і натуральним каменем. Після укладання підлога шліфується і полірується. Така підлога добре миється звичайною водою і не вимагає особливого догляду, тому є незамінною в приміщеннях з великою прохідністю (вестибюлі, під'їзди торгових центрів, громадських будівель).

Створення традиційної підлоги терраццо займає приблизно 4 тижні, що є недозволено довгим терміном, враховуючи сучасні темпи будівництва. Щоб вирішити цю проблему, фахівці компанії ARDEX розробили систему Pandomo ® Tерраццо.

Pandomo ® Teрраццо володіє тими ж характеристиками, що і звичайна підлога Терраццо, але до них додаються кілька особливостей:

  • Готовність до пішохідного навантаження: через 8 годин
  • Готовність до шліфування: через 24 години
  • Незначна усадка
  • Максимальний розмір площі для нанесення Pandomo ® Teрраццо становить 100 м2.

Все вищесказане в цілому дозволяє створити якісну гарну підлогу Терраццо в дуже короткий термін.