Підлога — це один з найважливіших елементів будь-якого виробничого чи складського приміщення. Саме на підлогу припадає найсильніше і найінтенсивніше навантаження.

Під терміном промислові підлоги розуміють таку конструкцію підлоги, застосування якої забезпечує високі вимоги використання підлог на промисловому об'єкті.  Для належної роботи виробничого чи складського обладнання підлоги повинні мати практично абсолютну рівність, максимальну зносостійкість, високий опір до стирання. Те ж саме стосується торгівельних  або виставкових павільйонів.

Такими властивостями володіють тільки бетонні підлоги зі зміцненим верхнім шаром. Оскільки у матеріалів, що входять до складу конструкції такої підлоги, ще присутні й такі властивості як водонепроникність, у певній мірі, кислотостійкість, то область застосування таких підлог суттєво розширюється.

Можна говорити про те, що при будівництві торгових центрів, розрахованих на велику кількість товарів, використання бетонних підлог зі зміцненим верхнім шаром є практично стандартним рішенням. Такого роду рішення дозволяють на стадії капітального будівництва заощаджувати значні кошти, а також зменшувати строки будівництва у декілька разів. Правильно спроектована конструкція підлоги дає гарантії довговічного застосування.

Крім промислових підлог зі зміцненим верхнім шаром (топпінгом) існують ще такі рішення як полімерні та декоративні підлоги.  Під терміном «полімерні підлоги» фахівці мають на увазі полімерні покриття, виготовлені на основі епоксидних, поліуретанових і метилметакрилових смол.

Переваги такого покриття безумовні - безшовність, надзвичайна міцність та еластичність, абсолютна гігієнічність, фактично необмежені можливості щодо кольорових рішень. Такі покриття застосовуються у таких вимогливих галузях як харчова промисловість, фармацевтика, мікроелектроніка, де часто необхідна не просто чистота, а стерильність.

Група компаній «Аспект» має багаторічний досвід укладання промислових підлог різних видів. Спеціально розроблена технологія дозволяє укладати великі площі високоякісних промислових підлог у рекордні терміни.