Якщо вам необхідно побудувати будинок, промислове приміщення або інший об'єкт під ключ, компанія "Аспект" пропонує хороший будівельний проект, сертифіковані матеріали і професійних виконавців - цілий комплекс робіт, що задовольнить найвимогливішого замовника.

Нашими послугами будівельно-монтажних робіт користуються багато відомих фірм України, що зводять свої об'єкти в Києві, Львові та інших містах. Серед них: Кондитерська Корпорація «ROSHEN», мережі гіпермаркетів «Ашан», «Барвінок», «Арсен» та інші.

Будівельно-монтажні роботи компанії Аспект

Ви вже заощадили свій час, відвідавши наш сайт - знайшли надійного партнера в особі компанії "Аспект" (м. Львів).
Оптимізуйте свої витрати на будівництво - звертайтесь:
тел./факс: (032) 244-09-20, 244-09-50

Ви знаєте, що таке якісне будівництво?

  • Архітектурний проект повинен враховувати всі побажання замовника і відповідати сучасним технічним стандартам, поєднувати красу і функціональність.
  • Технології будівництва безперервно удосконалюються, з'являються нові матеріали, поводженню з якими наші співробітники навчаються у провідних зарубіжних виробників: Bautech, Panbex та ін
  • Жорсткі терміни виконання робіт вимагають координації роботи всіх підрозділів компанії, постачальників і підрядників.

Тільки найкращі компанії можуть гарантувати дотримання всіх складових якісного будівництва.


Аспект ISO 9001:2008

Група компаній «Аспект» підтвердила свій професіоналізм, отримавши міжнародний сертифікат відповідності вимогам
ISO 9001:2008.

Кращим підтвердженням майстерності служать відгуки та рекомендації задоволених клієнтів, а також десятки вже побудованих будинків, супермаркетів, автосалонів і промислових споруд.

Нагороди та сертифікати компанії Аспект


Чому ви будете задоволені нашою роботою ?

  • Ми будуємо надійно і гарно. Ще на етапі проектування враховуються всі побажання замовника і конструктивні особливості об'єкта. Ми підберемо типовий проект, або розробимо новий, що відповідатиме всім сучасним стандартам і вимогам клієнта. Наші дизайнери, архітектори і будівельники працюють узгоджено, тому ми будуємо не тільки функціонально, але й гарно.
  • Ми використовуємо якісні матеріали. На всіх етапах будівництва використовуються як інноваційні, так і перевірені часом будматеріали. Але всі вони обов'язково мають сертифікати якості та інші документи, що підтверджують відповідність вимогам вогнестійкості, міцності , довговічності та екологічної безпеки.
  • Ми будуємо правильно. Всі будівельні роботи проводяться професійно і з точним дотриманням технології . Ми ніколи не відступимо від вимог техпроцесу заради економії коштів або часу. Відомо, що при будівництві будинку або промислового об'єкту основні втрати часу відбуваються через неузгодженість роботи окремих підрозділів . Завдяки злагодженій роботі наших бригад і партнерів, ми не допускаємо простоїв в будівництві.
  • Ми будуємо в строк. Дотримання всіх домовленостей із замовником - наше правило. Це відноситься як до термінів здачі об'єкта, так і до остаточної вартості виконаних робіт. Ви можете бути впевнені, що заздалегідь обумовлені терміни і вартість робіт не зростуть у процесі будівництва. Ми за прозорі і чесні відносини з замовниками.
  • Ми гарантуємо якість нашої роботи. Обов'язковий контроль всіх етапів будівництва, постійне підвищення кваліфікації персоналу та безперервне вдосконалення технологічних процесів дозволяють нам давати гарантію на всі виконані роботи та здійснювати післягарантійне обслуговування наших об'єктів.

Вам потрібно побудувати гарний будинок під ключ або звести промисловий об'єкт якісно, недорого і з гарантією?
Зателефонуйте нам самі або порадьте цікавиться:
тел./факс: (032) 244-09-20, 244-09-50

Візьміть цю візитку собі, додавши сторіночку в обране: Ctrl + D
http://aspekt-lviv.com/vizytka/